“ PİLLER MİGROS’A, SÜTLER KORUNCUK’LARA !

  • ...
  • 19 Nisan, 2020
TAP Migros Pili getir sütü götür kampanya afişi

Atık pilleri ayrı toplayarak hem doğaya hem de çocuklara fayda sağlayabileceğinizi biliyor musunuz?

*Projeye tüm formatlardaki Migros mağazaları (5M,3M,MM, Macrocenter, Toptan Satış, Mjet ve MjetPo) dahildir. Proje 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir. “

Evlerinizde ya da işyerlerinizde topladığınız atık pilleri,  Migros mağazalarında bulunan atık pil toplama kutularına atarak , Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı’na yapılacak süt bağışına katkıda bulunabilirsiniz. Toplanan her 1 kg atık pil, 1 litre süte karşılık gelmektedir. 

Kampanyamız 2019 yılının başında başlamış olup önceki senelere kıyasla toplama Migros mağazalarında toplanan pil miktarımızı %85 oranında artış sağlamıştır. 2018 Yılı haziran sonu itibariyle 753 Miktarda toplanan atık piller 2019 yılı haziran sonu itibariyle 1394kg miktarına ulaşmıştır.

Migros mağazalarına gelen müşterilerin bilinçlendirilmesi amacı ile tüm Migros mağazalarına asılmak üzere afiş ve wobbler dağıtılmıştır. Yanı sıra kampanya kapsamında pillerin toplanması için ülke genelindeki Migros mağazalarına derneğimize ait atık pil kutuları gönderilmiştir.

Kampanyamızın duyurusu TAP Derneği, Koruncuk Vakfı ve Migros sosyal medya hesaplarından duyurulmuş ve şuana kadar 1394 LT süt korunmaya muhtaç çocuklarımız için koruncuk vakfına teslim edilmiştir.

Sayfa Başına Dön
%d blogcu bunu beğendi: