“ PİLLER MİGROS’A, SÜTLER KORUNCUK’LARA !

  • ...
  • 19 Nisan, 2020
TAP Migros Pili getir sütü götür kampanya afişi

Atık pilleri ayrı toplayarak hem doğaya hem de çocuklara fayda sağlayabileceğinizi biliyor musunuz?

*Projeye tüm formatlardaki Migros mağazaları (5M,3M,MM, Macrocenter, Toptan Satış, Mjet ve MjetPo) dahildir. Proje 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir. “

Evlerinizde ya da işyerlerinizde topladığınız atık pilleri,  Migros mağazalarında bulunan atık pil toplama kutularına atarak , Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı’na yapılacak süt bağışına katkıda bulunabilirsiniz. Toplanan her 1 kg atık pil, 1 litre süte karşılık gelmektedir. 

Kampanyamız 2019 yılının başında başlamış olup önceki senelere kıyasla toplama Migros mağazalarında toplanan pil miktarımızı %85 oranında artış sağlamıştır. 2018 Yılı haziran sonu itibariyle 753 Miktarda toplanan atık piller 2019 yılı haziran sonu itibariyle 1394kg miktarına ulaşmıştır.

Migros mağazalarına gelen müşterilerin bilinçlendirilmesi amacı ile tüm Migros mağazalarına asılmak üzere afiş ve wobbler dağıtılmıştır. Yanı sıra kampanya kapsamında pillerin toplanması için ülke genelindeki Migros mağazalarına derneğimize ait atık pil kutuları gönderilmiştir.

Kampanyamızın duyurusu TAP Derneği, Koruncuk Vakfı ve Migros sosyal medya hesaplarından duyurulmuş ve şuana kadar 1394 LT süt korunmaya muhtaç çocuklarımız için koruncuk vakfına teslim edilmiştir.

Ülkemizin de içinde bulunduğu, Covid-19 salgını nedeniyle yaşanan sıkıntılardan dolayı geçici bir süre ofis dışından hizmet vermeye çalışacağız.

Talep ve isteklerinizi 0212 438 08 25 numaralı telefondan veya info@tap.org.tr mail adresinden Gonca ÖZYAR’a iletebilirsiniz.

Tüm Dünya ve ülkemiz için sağlıklı günler dileriz.

Ülkemizin de içinde bulunduğu, Covid-19 salgını nedeniyle yaşanan sıkıntılardan dolayı  çalışma saatlerimiz geçici bir süre

9:30- 16:00 arasında olacaktır.

Bur süreçte; toplama malzemesi gönderimlerimiz maalesef yapılamayacaktır.

 

Biriktirmiş olduğunuz atık pillerin alımı için web sitemizdeki “Atık Pil Biriktirdim” formunu doldurmanız gerekmektedir.

Oluşabilecek aksaklıklardan dolayı şimdiden özür diler, anlayışınız için teşekkür eder,

Tüm Dünya ve ülkemiz için sağlıklı günler dileriz.

Sayfa Başına Dön
%d blogcu bunu beğendi: