Kampanya

Tap Derneği olarak pillerin atık hale gelmeleri ile birlikte oluşturdukları kontrolsüz atık oluşumunu kontrol altına alarak çevreye verdiği zararlı etkileri en aza indirmeyi amaçlamaktayız. Bu hedef doğrultusunda tüm Türkiye’de farklı kampanyalar ve eğitim faaliyetleri ile birlikte kamusal alanda, özel sektörde ve vatandaşlarımız nezdinde toplama faaliyetlerimizi daha verimli hale getirecek kampanyaları kuruluşumuzdan bu yana uygulamaktayız. 

Tüm okullarda geleneksel olarak her yıl yaptığımız okul kampanyalarımızın yanında yine geleneksel hale gelen muhtarlarımız ile yapılan kampanyamız ve belli dönemlerde belediyelerimiz, İSMEK ve benzeri kuruluşlar ile yaptığımız atık pil toplama kampanyalarımız bulunmaktadır. Kampanyalarımız hem çevre duyarlılığı açısından bilinçlendirme amacımıza tüm paydaşlarımızın da katılımıyla hizmet etmekte, hem de toplumumuzun tüm atık türlerindeki çevre bilincine katkı sağlamaktadır.

Devam eden ve gelecek olan kampanyalarımız ile ilgili bilgiler, koşulları, haberleri ve sonuçları bu sayfalardan elde edebilirsiniz.

GELECEK İÇİN GERİ GETİRİN” 

Sayfa Başına Dön
%d blogcu bunu beğendi: