Belediyeler Arası Atık Pil Toplama Yarışması 2016 – 2017 Sonuç Tablosu

İLÇELER15 Kasım-31 Aralık 201601 Ocak - 31 Temmuz 2017TOPLANAN ATIK PİL MİK. (KG)2016 TUİK NÜFUS VERİLERİKG/nüfus 
PENDİK280,008530,008.810,00691.6810,012737085Nüfusa göre en çok toplayan 1. ilçe
ATAŞEHİR1655,006824,008.479,00422.5130,020068022Nüfusa göre en çok toplayan 2. ilçe
KADIKÖY2320,004607,006.927,00452.3020,015314989En çok toplayan 2. ilçe
KÜÇÜKÇEKMECE950,005053,006.003,00766.6090,007830589Nüfusa göre en çok toplayan 3. ilçe
ÜMRANİYE1660,003150,004.810,00694.1580,006929258En çok toplayan 3. ilçe
ZEYTİNBURNU1485,003136,004.621,00287.8970,016050879
SİLİVRİ660,003897,004.557,00170.5230,026723668En çok toplayan 1. ilçe
BAĞCILAR685,003740,004.425,00751.5100,005888145
ESENLER4387,004.387,00457.2310,009594713
BAŞAKŞEHİR3953,003.953,00369.8100,010689273
SULTANBEYLİ3546,003.546,00324.7090,010920547
EYÜP3337,003.337,00377.6500,008836224
ŞİŞLİ3310,003.310,00272.8030,012133298
GAZİOSMANPAŞA279,002980,003.259,00499.7660,006521052
ÇEKMEKÖY3177,003.177,00239.6110,013258991
SARIYER767,002407,003.174,00342.7530,009260313
KARTAL1155,001680,002.835,00459.2980,006172463
BEYKOZ2710,002.710,00250.4100,010822252
MALTEPE1370,001262,002.632,00490.1510,005369774
BÜYÜKÇEKMECE2607,002.607,00237.1850,01099142
TUZLA1412,00630,002.042,00242.2320,008429935
BEYLİKDÜZÜ1918,001.918,00297.4200,006448793
ESENYURT1900,001.900,00795.0100,002389907
ÜSKÜDAR1875,001.875,00535.5370,003501159
SANCAKTEPE1752,001.752,00377.0470,004646636
BEYOĞLU1510,001.510,00238.7620,006324289
BAYRAMPAŞA1508,001.508,00273.1480,005520817
AVCILAR182,001273,351.455,35430.7700,003378485
SULTANGAZİ1260,001.260,00525.0900,002399589
FATİH1075,001.075,00417.2850,002576177
ARNAVUTKÖY945,00945,00247.5070,003818074
GÜNGÖREN890,00890,00298.5090,002981485
BAHÇELİEVLER300,00585,00885,00598.0970,001479693
BAKIRKÖY778,00778,00222.4370,00349762
ADALAR440,00155,00595,0014.4780,041096837
ÇATALCA501,00501,0068.9350,007267716
ŞİLE105,00105,0034.2410,003066499
KAĞITHANE62,0062,00439.6850,00014101
BEŞİKTAŞ0,00189.3560