Başkanımızın Mesajı

  • ...
  • 17 Ocak, 2018

Sevgili Çevre Dostları,

Canlıların yaşamında çevrenin çok önemli bir yeri olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak buna karşılık gerekli önlemleri almadan çevreyi sürekli kirleten de maalesef yine biz insanlarız. Dünyadaki tüm ülkelerin ortak sorunu olan çevre kirliliğine gereken önemi vererek kalıcı çözümler üretilmesi hepimizin temel görevidir. Bizler de Dernek olarak çevreyi kirleten atıklardan biri olan atık pilleri sizlerle beraber toplamakla yükümlüyüz.

Biliyoruz ki atık piller ayrı toplandığı zaman denizler, ağaçlar, toprak, gökyüzü ve tüm canlı hayatı olumsuz etkilenmeyecek ve bizlere teşekkür edecektir. Sizlerle ele ele temiz bir Türkiye ve temiz bir dünya için çalışmak bizi ziyadesi ile mutlu etmektedir.

Yaşanılır bir dünya ve daha temiz bir çevre için atık pillerimizi çöpe atmayalım, ayrı toplayalım.  Doğanın pili bitmesin.

TAP Derneği YK Başkanı

Mehmet TURHAN

Ülkemizin de içinde bulunduğu, Covid-19 salgını nedeniyle yaşanan sıkıntılardan dolayı geçici bir süre ofis dışından hizmet vermeye çalışacağız.

Talep ve isteklerinizi 0212 438 08 25 numaralı telefondan veya info@tap.org.tr mail adresinden Gonca ÖZYAR’a iletebilirsiniz.

Tüm Dünya ve ülkemiz için sağlıklı günler dileriz.

Ülkemizin de içinde bulunduğu, Covid-19 salgını nedeniyle yaşanan sıkıntılardan dolayı  çalışma saatlerimiz geçici bir süre

9:30- 16:00 arasında olacaktır.

Bur süreçte; toplama malzemesi gönderimlerimiz maalesef yapılamayacaktır.

 

Biriktirmiş olduğunuz atık pillerin alımı için web sitemizdeki “Atık Pil Biriktirdim” formunu doldurmanız gerekmektedir.

Oluşabilecek aksaklıklardan dolayı şimdiden özür diler, anlayışınız için teşekkür eder,

Tüm Dünya ve ülkemiz için sağlıklı günler dileriz.

Sayfa Başına Dön
%d blogcu bunu beğendi: