Kuruluş

Misyonumuz

 

TAP Derneği olarak ulusal ve uluslararası yasal düzenlemeler çerçevesinde Türkiye’de taşınabilir pil sektörünün gelişmesi ve atık pillerin çevreyle uyumlu yönetiminin sağlanması ve ekolojik dengenin bozulmasını önlemek için atık pillerin toplanmasına, taşınmasına, geri kazanılmasına ve/veya bertarafına dair yükümlülüklerin yerine getirilmesine yönelik faaliyetlerde bulunmaktır.

Vizyonumuz

 

Ülkemize; çevresel ve ekonomik katkı sağlayarak; atık oluşumunun önlenmesi, azaltılması, atığın geri dönüşümü ve/veya bertarafı alanlarında sürdürülebilir çözümler sunmak ve alanımızda daima daha ileriye gitmektedir.

 

Ülkemizin de içinde bulunduğu, Covid-19 salgını nedeniyle yaşanan sıkıntılardan dolayı geçici bir süre ofis dışından hizmet vermeye çalışacağız.

Talep ve isteklerinizi 0212 438 08 25 numaralı telefondan veya info@tap.org.tr mail adresinden Gonca ÖZYAR’a iletebilirsiniz.

Tüm Dünya ve ülkemiz için sağlıklı günler dileriz.

Ülkemizin de içinde bulunduğu, Covid-19 salgını nedeniyle yaşanan sıkıntılardan dolayı  çalışma saatlerimiz geçici bir süre

9:30- 16:00 arasında olacaktır.

Bur süreçte; toplama malzemesi gönderimlerimiz maalesef yapılamayacaktır.

 

Biriktirmiş olduğunuz atık pillerin alımı için web sitemizdeki “Atık Pil Biriktirdim” formunu doldurmanız gerekmektedir.

Oluşabilecek aksaklıklardan dolayı şimdiden özür diler, anlayışınız için teşekkür eder,

Tüm Dünya ve ülkemiz için sağlıklı günler dileriz.

%d blogcu bunu beğendi: