Geçmişten Günümüze TAP

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TAP

2004 yılında 14 üye ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetki alarak kurulan Derneğimiz halihazırda tüm üyelerine Çevre Mevzuatları gereği hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kurulduğu tarihten bu yana kamu kurumları, yerel yönetimler, eğitim kurumları, marketler, özel sektör ile işbirliği yaparak, Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde okullarla, Adalet Bakanlığı nezdinde cezaevleri ile, Genel Kurmay Başkanlığı nezdinde askeri kuruluşlarla, Kültür ve Turizm Bakanlığı nezdinde otellerle, Diyanet İşleri Başkanlığı nezdinde camilerle, Sağlık Bakanlığı nezdinde hastanelerle protokoller kapsamında atık pil toplanması faaliyetlerini yürütmektedir.

Bu kapsamda 2004 yılından bu yana bir çok ilde eğitimler düzenlemiş olup 20.000 eğiticiyi bilinçlendirmiş milyonlarca öğrenciye atık pil toplama alışkanlığı kazandırmış ve 7.000 Ton atık pili toplayarak çevre kirliliğinin önlenmesini sağlamıştır.

Ülkemizin de içinde bulunduğu, Covid-19 salgını nedeniyle yaşanan sıkıntılardan dolayı geçici bir süre ofis dışından hizmet vermeye çalışacağız.

Talep ve isteklerinizi 0212 438 08 25 numaralı telefondan veya info@tap.org.tr mail adresinden Gonca ÖZYAR’a iletebilirsiniz.

Tüm Dünya ve ülkemiz için sağlıklı günler dileriz.

Ülkemizin de içinde bulunduğu, Covid-19 salgını nedeniyle yaşanan sıkıntılardan dolayı  çalışma saatlerimiz geçici bir süre

9:30- 16:00 arasında olacaktır.

Bur süreçte; toplama malzemesi gönderimlerimiz maalesef yapılamayacaktır.

 

Biriktirmiş olduğunuz atık pillerin alımı için web sitemizdeki “Atık Pil Biriktirdim” formunu doldurmanız gerekmektedir.

Oluşabilecek aksaklıklardan dolayı şimdiden özür diler, anlayışınız için teşekkür eder,

Tüm Dünya ve ülkemiz için sağlıklı günler dileriz.

Sayfa Başına Dön
%d blogcu bunu beğendi: