TAŞINABİLİR PİL ÜRETİCİLERİ ve İTHALATÇILARI DERNEĞİ
Duyuru ve Haberler | Kütahya İl Çevre ve Orman Müdürlüğü Atık Pil Toplama Yarışması

Kütahya Valiliği, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü ve TAP Derneği Kütahya genelinde İlk Öğretim Okulları arasında 2010-2011 eğitim yılı başında Pil Toplama Kampanyası düzenlemiştir.

Atık pil toplama yarışmasına İl genelinde 62 adet İlköğretim okulumuz katılmış olup,yarışma kapsamında olmamakla birlikte 5 adet Ortaöğretim kurumumuzda bu organizasyona katkıda bulunmuştur.

İlköğretim okullarımız arasında oransal olarak, öğrenci başına en fazla atık pil toplayan okullarımızdan,

Domaniç İlçemiz Durabey İlköğretim Okulumuz birinci olmuş ve dizüstü bilgisayar ile, Çavdarhisar İlçemiz Kızıköyü İlköğretim Okulumuz ikinci olarak projeksiyon cihazı ile, Domaniç İlçemiz Ilıcaksu İlköğretim Okulumuz üçüncü olarak masa tenisi takımı ile ödüllendirilmiştir. Ayrıca bu üç ilköğretim okulumuza “Çevreye Duyarlı Okul” plaketi verilmiştir.

Yarışmaya katılan bütün okullarımıza, katılımlarına teşekkür amaçlı olarak, çeşitli ödüller ve “Teşekkür Belgesi” verilmiştir.

Kampanya kapsamında okullarımızda okuyan öğrencilerimiz kanalı ile yaklaşık 175.000 adet, ve Çevre Ve Orman Müdürlüğümüzün diğer sanayi kuruluşları ile ticaret merkezleri kanalı ile çeşitli boyutlarda toplamda yaklaşık 250.000 adet atık pil toplanmıştır.

Kampanyaya katılan bütün okullarımıza çevre kirliliğinin önlenmesi ve öğrencilerimizin bilinçlenmesi konusunda gösterdikleri katkıdan dolayı teşekkür ederiz.

 
TAP | Kütahya İl Çevre ve Orman Müdürlüğü Atık Pil Toplama Yarışması Belediye Kent 2014
1 2 3 4 5
Avcılar Belediye..
Atık pil biriktirdim..
Size bir tık kadar yakınız... Biriktirdiğiniz pilleri 15 gün içerisinde alıyoruz . Tek yapmanız gereken açılan formu eksiksiz doldurmanız..
 

Pil Toplama Malzemesi İstiyorum
Atık piller çöp değildir sizde Kurum\Firmanıza en kısa zamanda bedelsiz Atık Pil Toplama Malzemesi temin etmek  ister misiniz ?
 

Toplama Noktaları Nerede
Size en yakın toplama noktasını biliyor musunuz ? Öğrenmek için tıklayınız...