TAŞINABİLİR PİL ÜRETİCİLERİ ve İTHALATÇILARI DERNEĞİ
Duyuru ve Haberler | Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Atık Pil Toplamaya Destek

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2012-2013 eğitim öğretim yılında uygulanan “Ödüllü Atık Pil Toplama Projesi” sonrasında en çok pil toplayan okul ve öğrenciler ödüllendirildi. Ödül töreni 12.06.2013 Çarşamba günü saat 11.00’de Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapıldı.

Ödül töreninde hitap eden , İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman CANDEĞER, öğrencilerimizde doğa bilinci oluşturulması,atık piller konusunda bilinçlendirilmesi,eko sistem ve çevrenin korunmasına katkıda bulunulması amacıyla bu projenin uygulandığını belirtti. Projeye gerekli katkı sağlayarak çevreye duyarlılıklarını gösteren yöneticiler ve öğrencilere teşekkür etti. Proje sayesinde 700 Kg atık pil toplandığını, ödüllendirmenin okul ve öğrenci bazında iki kategoride yapıldığını söyledi.En fazla pil toplayan ilkokul öğrencilerine kitap seti,ortaokul ve lise öğrencilerine flash bellek verileceğini, okul kategorisinde üçüncü olan okula fotoğraf makinası ,ikinci olan okula yazıcı, birinci olan okula masa tenisi masası ödülü verileceğini söyledi.

 
TAP | Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Atık Pil Toplamaya Destek Belediye Kent 2014
1 2 3 4 5
Avcılar Belediye..
Atık pil biriktirdim..
Size bir tık kadar yakınız... Biriktirdiğiniz pilleri 15 gün içerisinde alıyoruz . Tek yapmanız gereken açılan formu eksiksiz doldurmanız..
 

Pil Toplama Malzemesi İstiyorum
Atık piller çöp değildir sizde Kurum\Firmanıza en kısa zamanda bedelsiz Atık Pil Toplama Malzemesi temin etmek  ister misiniz ?
 

Toplama Noktaları Nerede
Size en yakın toplama noktasını biliyor musunuz ? Öğrenmek için tıklayınız...