TAŞINABİLİR PİL ÜRETİCİLERİ ve İTHALATÇILARI DERNEĞİ
Duyuru ve Haberler | Atık Toplama Pazarında Rekabet ve Çevre Mevzuatı Açısından Güncel Gelişmeler Çalıştayı

Atık Toplama Pazarında Rekabet ve Çevre Mevzuatı Açısından Güncel Gelişmeler Çalıştayı

ÇEVKO Vakfı tarafından 27 Ekim 2011 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde “Atık Toplama Pazarında Rekabet ve Çevre Mevzuatı Açısından Güncel Gelişmeler Çalıştayı“ düzenlendi.

T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yanı sıra Yetkilendirilmiş Kuruluşlar ve Rekabet Kurumu’nun katıldığı çalıştay açılış konuşmalarının ardından 3 oturumda tamamlandı.

Çalıştayın yetkilendirilmiş kuruluşlara ayrılan ilk oturumunda TAP Derneği adına Teknik Eğitim uzmanımız Savaş ARNA Atık Pillerin Yönetimi ile ilgili bir sunum yaptı. İkinci oturumda Rekabet Kurumu ve Üçüncü oturumda T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı temsilcileri sunumlarını gerçekleştirdi.

Çalıştayda Yetkilendirilmiş Kuruluşlar çalışmaları hakkında bilgi paylaşarak Rekabet Kurumu ile ilgili merak ettiklerini kurumun temsilcilerine sorma imkanı buldular.

 
TAP | Atık Toplama Pazarında Rekabet ve Çevre Mevzuatı Açısından Güncel Gelişmeler Çalıştayı Belediye Kent 2014
1 2 3 4 5
Avcılar Belediye..
Atık pil biriktirdim..
Size bir tık kadar yakınız... Biriktirdiğiniz pilleri 15 gün içerisinde alıyoruz . Tek yapmanız gereken açılan formu eksiksiz doldurmanız..
 

Pil Toplama Malzemesi İstiyorum
Atık piller çöp değildir sizde Kurum\Firmanıza en kısa zamanda bedelsiz Atık Pil Toplama Malzemesi temin etmek  ister misiniz ?
 

Toplama Noktaları Nerede
Size en yakın toplama noktasını biliyor musunuz ? Öğrenmek için tıklayınız...